KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14597016
nr 1459 7016
Emil Lemon
(1895-1968), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad -49. Olja på pannå, 60x49 cm, oramad
Emil Lemon, svensk bildkonstnär född 1895, död 1968.
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 4 april 2022
kl 19:27:15
3/4 12:56:55
300 kr
4/4 19:09:59